پنج شنبه, 10 آذر 1401
کد خبـر : 6
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ۱۹:۰۹

با دو اولویت اصولگرا و مستقل وارد انتخابات مجلس می شوم


ماشالله احمدی که با استعفای خود از شهرداری گناوه تصمیم خود را جهت حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم نهایی کرده است اعلام کرد: در عرصه انتخابات مجلس اولویت اول بنده اصولگرایی بوده و اولویت بعدی ام نیز مستقل بودن است.


به گزارش نخل آنلاین:  شنیده های محافل سیاسی استان بوشهر حکایت از آن دارد، ماشالله احمدی  فوق لیسانس مهندسی اقتصاد کشاورزی که از سال ۷۶ تا کنون مسئولیت های متعددی از جمله مدیر جهاد کشاورزی گناوه، فرماندار دیلم، شهردار برازجان و گناوه بخشی از سوابق مسئولیتی وی  بوده و مدت ۲۲ سال سابقه مدیریتی داشته است، قصد دارد در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در این حوزه شود.

ماشالله احمدی در گفتگو با چغادک نیوز با بیان اینکه ۱۰۰ درصد استعفای بنده از شهرداری گناوه به خاطر حضور در انتخابات مجلس می باشد، اظهار داشت: تصمیم بنده جهت کاندیداتوری از ابتدای اسفندماه ۹۷ نهایی شده و در تاریخ ۱۷ فروردین ماه ۹۸ نیز استعفای خود را تقدیم شورای شهر نموده ام.

وی با اشاره به اینکه در عرصه انتخابات مجلس اولویت اول بنده اصولگرایی بوده و اولویت بعدی ام نیز مستقل بودن است، افزود: در مورد ائتلاف نیز بحثی ندارم و اگر بدانم که کاندیداهای اصولگرایی که اقبال عمومی بیشتری داشته باشند به خاطر پیشرفت استان حاضر به همکاری با آنها خواهم بود.

منبع: چغادک نیوز

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات