پنج شنبه, 10 آذر 1401
کد خبـر : 4
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ۱۸:۳۶

مدیر کل بازرسی کهگیلویه با برند اصولگرایی متمایل به مستقل در حوزه دشتی و تنگستان کاندیدا می شود


مدیر کل بازرسی استان کهگیلویه و بویر احمد با دیدگاه اصولگرایی متمایل به مستقل وارد یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه دشتی و تنگستان خواهد شد.


 

به گزارش نخل آنلاین:  شنیده های محافل سیاسی استان بوشهر حکایت از آن دارد که غلامحسین کرمی مدیر کل پیشین اداره کل بازرسی استان بوشهر و مدیر کل فعلی کهگیلویه و بویر احمد قصد دارد در حوزه دشتی و تنگستان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شود.

بر اساس شنیده ها؛ حدود ۲۰۰ جلسه جهت آشنایی بیشتر مردم با دیدگاه های وی در نظر گرفته شده است  که در این ایام در حال انجام می باشد، گفته می شود؛ وی خود را بسیجی، ارزشی و مدافع نظام خوانده و اعلام داشته است؛ دیدگاه من اصولگرایی بوده و نظر رهبری نیز برایم حجت می باشد و با برند اصولگرایی متمایل به مستقل وارد کارزار انتخابات خواهم شد و اینکه گروه خاصی برایم تعیین تکلیف کنند این طور نخواهد بود .

لازم به ذکر است؛ این پایگاه خبری در راستای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی پیرامون اخبار منتشره در قالب شنیده ها و تحلیل ها آمادگی دارد تائیدیه و تکذیبیه کاندیداها، جریان های سیاسی و حتی اشخاص حقیقی و حقوقی را در مورد موضوعات مطرح شده از طریق شماره تلفن 09170417291 تماس حاصل فرمائید.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

Bookmark and Share

نوشتن دیدگاه

تبلیغات